Muğla Oto Kiralama

Muğla Oto Kiralama

Muğlada oto kiralama hizmeti almak eskisinden daha kolay ! yapmanız gereken tek şey rezervasyon yaptırıp aracınızı temin etmek.Muğla oto kiralama denildiği zaman akla ilk gelen isim Find Rent A Car ise bilinizki işlerimizi iyi yapıyor usule uygun yapıyor olmamızdır.

 

Muğlada oto kiralama hizmeti vermek bizim için çok basit çünki bütün işlemlerimizi usule uygun yapıyoruz.Örneğin yaptığımız Kasgolar Rent A Car Kasgo 'sudur, yaptığımız sigortalar rent a car sigortasıdır.Muğla oto kiralama hizmeti eskisinden daha kolay yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmektir.

 

Muğla oto kiralama hakkında kısa bilgi verecek olursak,

 

Yaşamımızın her döneminde başımıza istemediğimiz, beklenmedik olaylar gelebilir. Başımıza gelen bu aksiliklerin ve kazaların bizi nerede, ne zaman ve nasıl bulacağını asla tahmin edemeyiz. Ancak bu tarz durumların kaçınılmaz olduğu unutulamamalı, aracımızın kasko ve sigortasını asla ihmal etmemeliyiz.

Kasko ve sigorta, uzun dönem araç kiralamanın ayrılmaz parçalarıdır. Sigorta ve kasko şartları her firmada farklılık gösterebilir. Muğla oto kiralama firmalarının araçlarında kasko ve sigorta eksiksiz şekilde bulunsa da, bunlar her türlü hasarı ve olumsuzluğu karşılayamayabilir. Aracı kiralayan şahsında uyması gereken bazı sorumluluklar bulunmaktadır.

Kiracının araç kiralama sürecinde uyması gereken koşullar kira sözleşmesinde net olarak belirtilir. Kiracının ihmalinden kaynaklanan kasko ve sigorta tarafından karşılanamayan bazı durumlar vardır.

Kiracının şartlara uymadığı zaman, sigorta ve kasko dışında kalacağı durumlar

  1. Aracın kira sözleşmesinde adı belirtilmeyen bir başkası tarafından kullanılması durumunda oluşan hasar, hiçbir şekilde kasko ya da sigorta tarafından karşılanmaz. Unutmayın! Bu durumda oluşan hasarı, aracı kiralayan kişinin üstlenmesi gerekir.
  2. Aracın normalin dışında koşullarla kullanılması durumunda oluşan hasarı, kiracı karşılamak zorundadır. Örneğin; aracı yüksek motor harareti ile kullanma, şartları kötü yollarda kullanma, patlak lastik ile yolculuğu sürdürme ve benzeri durumlarda oluşan hasarı sigorta karşılamaz.
  3. Aracı kullanan kişinin trafik kurallarına uymaması durumunda, bir kazaya sebebiyet verirse, oluşan hasarı Muğla oto kiralama sözleşmesinde ismi yazılı kişi ödemek zorundadır.
  4. Muğla Havaalanı Rent A Car’dan araç kiralayan kişinin trafikte alkollü ya da bir uyuşturucu madde etkisinde yakalanması halinde, meydana gelen zararı kendisi ödemek ile yükümlüdür.
  5. Kiralık araca yüklenen yükün araca zarar vermesi durumunda, zararı kasko ya da sigorta karşılamaz.
  6. Kiracının başına kiraladığı araç ile birlikte bir kaza ya da hırsızlık olayı gelmişse, bunu Muğla oto kiralama firmasına bildirilmemesi durumunda zarar sigorta tarafından karşılanamaz.

Tüm bunların dışında kiralık aracın kaza yerinde bırakılması, kaza ile ilgili raporların 48 saat içinde alınmaması, çalınan aracın orijinal anahtarının teslim edilmemesi, kira süresinin bitmesine rağmen aracın teslim edilmemesi gibi durumlarda da oluşacak tüm zarar aracı kiralayana aittir.